گروه دندانپزشکی سپیتا لبخند ، لمینت سرامیکی
http://www.dabi.ir/ceramiclaminate


sepitalabkhand.com

به اینستاگرام    ما بپیوندید.

 

همه ی ما عاشق لبخندهای میلیونی سوپراستارهای سینمایی هستیم. این لبخند درخشان نتیجه ی لمینیت های سرامیکی هستند(و نه ونیرهای کامپوزیتی که امروزه متداول شده اند)، اما قیمت لمینیت های سرامیکی برای عموم مردم بیش از حد گران است.

بخشی از هزینه های لمینیت مربوط به امور لابراتواری آن می باشد. در دندانپزشکی سپیتا لبخند می توانید بدون نگرانی بابت هزینه، از تمامی ویژگی های مثبت لمینیت استفاده کنید، چرا که ما با ادغام و همکاری با لابراتوار اختصاصی پروتز دندان هزینه ها را کاهش داده و  با بالاترین کیفیت و کمترین هزینه لبخندی واقعا زیبا و درخشان را به شما هدیه خواهیم کرد.

لمینیت های سرامیکی یک لایه نازک سرامیکی هستند که پس از قالب گیری در لابراتوار پروتز دندانی مختص دندان شما ساخته می شود و بر روی سطح دندان قرار می گیرد.

لمینیت های سرامیکی نمایی طبیعی، زیبا و شفافیتی فوق العاده دارند و از این نظر با با کامپوزیت ها قابل مقایسه نیستند. با توجه به مقاومت آنها به رنگ پذیری شما نیازی به تغییر رژیم غذایی خود نخواهید داشت، آنها هیچ وقت رنگ نمی گیرند. این در حالی است که ونیرها رنگ پذیر هستند و شما با وجود تغییر رژیم غذایی تان برای داشتن ظاهری طبیعی نیاز به پالیش کردن دندان هایتان به صورت دوره ای دارید

این لایه های سرامیکی که به دقت در لابراتوار ساخته شده اند همچنین می توانند یک لایه ی محافظتی روی دندان های شما ایجاد کنند، که به خاطر نوع ساختار و روش کار آنها که با مواد مخصوص غیرقابل نفوذ روی دندان چسبانده می شوند، علیرغم تراش کمی که دندان می خورد از دندان ها محافظت می کند و در مقایسه با ونیرهای کامپوزیتی طول عمر دندان را بیشتر می کند  و نیز پس از قرارگیری کامپوزیت ، دندان ها کمی برجسته می شوند و احتمال آسیب به لثه ها وجود دارد. از این رو اکثر متخصصین و اساتید دانشگاه لمینیت های سرامیکی را در مقایسه با ونیرهای کامپوزیتی از جهت محافظت از دندان ها ترجیح می دهند


قیمت لیمنت سرامیکی 98

 تماس با ما
پرفروشترین ها
نظرات

برخی از کلمات کلیدی ثبت شده توسط فروشگاه

لمینت سرامیکی   -   لیمینیت سرامیکی  -  

مدت زمان نمایش این صفحه پایان یافته است
لطفاً جهت تمدید نمایش صفحه با شماره تلفن 44291085 تماس بگیرید