کلینیک مینیاتور
http://www.dabi.ir/miniatureclinic


www.instagram.com/miniatureclinic

مرکزمینیاتور با کادری مجرب وبابیش از 15سال سابقه درخدمت همشهریان شرق تهران محله پیروزی است.
ساعات پذیرش کلینیک 21-14 همه روزه بجز پنج شنبه ها وبا وتعیین وقت قبلی میباشد.
زمینه کار کلینیک با تمرکز برزیبایی وتناسب اندام بوده و دراین راه از تکنیکهای طب مکمل ( طب سوزنی مدرن ) ، به روزترین دستگاههای لاغری موضعی ، لیزرتراپی و رژیم های غذایی متناسب با شرایط شما  استفاده میشود.
دستگاه پاورشیپ (power shape ) دستگاهی هیبریدی بوده که بوسیله آن عمل لاغری موضعی برای کسانی که از تجمع موضعی چربی رنج میبرند ، میسر می گردد. این دستگاه با تحت فشار گذاردن سلولهای چربی موجب تخریب و خروج گرانولهای چربی از آنها شده و از محل تجمع خارج مینماید. جالب آنکه این عمل بدون درد وخونریزی بوده و براحتی شما را از شر این چربیهای مزاحم رهایی خواهد داد.
رفع غبغب و کاهش چین وچروکهای صورت یکی دیگر از تواناییهای تخصصی ماست که با استفاده ازاین دستگاه میسر میشود. دستگاه كويتيشن ما ميتواند كاهش سايز اعجاب آوري برايتان به ارمغان آورد.
حتماً بارها به جوانسازی صورت خود اندیشیده اید. با استفاده از دستگاه لیزر پوست شفاف سازی براحتی و در  کمترین زمان قابل انجام است .
رفع موهای زاید همواره یکی از مشکلات بوده که بوسیله لیزر e-light در کلینیک مینیاتور با کمترین تعداد جلسات قابل دسترس است. 
بارژیم های غذایی مناسب با میزان کالری روزانه درکلینیک مینیاتور شما میتوانید از عدم بازگشت وزن خود اطمینان حاصل نمایید.
ما با طب سوزنی مدرن ( scientific acupuncture) باعث کاهش اشتها و افزایش سوخت وساز بدن  شما میشویم.پس اولاً به راحتی رژیم های سخت غذایی را تحمل نموده ودرمدت کوتاه تری به وزن ایده آل خواهید رسید.  
استفاه از بوتاکس های باکیفیت ضمن حفظ ایمنی ، چهره ای بدور از اخم وچین و چروک برای شما به ارمغان می آورد.
ضمن آنکه با استفاده از مزایای درمانی طب سوزنی هرگونه درد حاد ومزمنی را میتوان درمان و کنترل نمود. اگر از سردرد میگرنی رنج می برید ، با طب سوزنی زندگی طبیعی و عاری از درد را تجربه نمایید. گردن درد و زانودرد دیگر نمی تواند مانع فعالیتهای روزمره شما شود چون شما با یک دوره طب سوزنی اثرات معجزه آسای آن را تجربه خواهید نمود. وهم اکنون لیفتینگ صورت با روش امبدینگ درمینیاتور.
جوانسازي و پاكسازي پوست با دستگاه اكوفشيال در كلينيك ما ،مكمل زيبايي شما خواهد بود.ضمن آنكه با تزريق فيلر و ژل گذر عمر را كمتر حس خواهيد نمود. با پلاسما فيوژن برايتان بلفاروپلاستي نموده و از افتادگي پلك رهايتان خواهيم نمود. ميكرونيدلينگ و مزوتراپي را با ما تجربه نماييد و نقش ميكرودرم و هايفوتراپي را در جوانسازي و زيباييتان فراموش ننماييد. همه اينها در كلينيك مينياتور در دسترس و خدمت شماست.
ارتباط با ما :
www.instagram.com/miniatureclinic
 
 تماس با ما
پرفروشترین ها
نظرات

برخی از کلمات کلیدی ثبت شده توسط فروشگاه

تخفیف لیزر موهای زائد  -  جوانسازی پوست  -  کلینیک زیبایی  -  کلینیک تخصصی پوست و مو  -  مرکز تزریق ژل بوتاکس  -  متخصصین پوست مو و زیبایی  -  پزشکان پوست و مو  -  مرکز پوست  -  متخصص بیماری های پوست  -  مو و زیبایی  -  کلینیک زیبایی ،مطب زیبایی  -  کلینیک پوست و مو  -  میکرونیدلینگ در شرق تهران  -  متخصص بیماری های پوست  -  مو و زیبایی  -  اکسیژن تراپی  -  کلینیک لاغری  -  لاغری درتهران  -  مرکز تزریق ژل بوتاکس  -  نت برگ لیزر موهای زاید  -