مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی رستا
http://www.dabi.ir/rastaclinic


rastaclinic.ir

                   مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی رستـــــــا

                  86085331-86081594-09362890038


 
 
مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی رستا  با هدف ارائه خدمات با کیفیت و مبتنی بر شواهد تجربی درمانی، مشاوره و آموزشی و با تکیه بر تجربیات سرکار خانم ارغوان کبریتچی و دکتر رضا مولودی در سال ۱۳۹۷ تاسیس شد و تیمی مجرب و با دانش را از روانشناسان، روانپزشکان و مشاوران گرد هم آورد تا خدمات روانشناختی با کیفیت و متمایزی را در حوزه های زیر ارائه نماید:
 
درمان
 
درمان اختلالات و مشکلات روانشناختی اعم از اختلالات افسردگی، اختلالات اضطرابی، اختلالات خوردن، اختلالات شخصیت و مشکلات ارتباطی مانند مشکلات زوج ها و اعضای خانواده با استفاده از رویکرد طرحواره درمانی، درمان شناختی-رفتاری و رویکرد روان تحلیلی.
 
 
ارزیابی روانشناختی
 
این مرکز به ارائه خدمات ارزیابی هوشی، شخصیتی، تشخیصی، و استخدامی به افراد و سازمان ها نیز می پردازد. ارزیابی ها با استفاده از مصاحبه روانشناختی، مصاحبه استخدامی و آزمون های هنجار شده در ایران  انجام می شود.
 
 
دوره های آموزشی عمومی
برگزاری دوره های آموزشی برای عموم افراد مانند دوره های آموزش فرزندپروری، مهارتهای زندگی، ذهن آگاهی و غیره از خدمات دیگر این مرکز می باشد.
 
دوره های آموزشی تخصصی
همکاران مرکز دوره های تخصصی را برای دانشجویان و متخصصان سلامت روان برگزار می نمایند. این دوره ها عبارتند از دوره طرحواره درمانی، درمان شناختی-رفتاری برای اختلالات هیجانی، درمان شناختی-رفتاری کمال گرایی، درمان شناختی-رفتاری اختلالات خوردن و ….
 
 
 
تالیف و ترجمه
 
یکی دیگر از اهداف این مرکز تالیف و یا ترجمه کتاب های مربوط به حوزه درمان های شناختی رفتاری برای متخصصان و کتاب های خودیاری برای عموم است.تماس با ما
پرفروشترین ها
نظرات