نمایندگی تعمیرات ناسیونال ، نمایندگی رسمی و تعمیرگاه مجاز
http://www.dabi.ir/ipnational


www.ipemdad.com

نمایندگی ناسیونال
تعمیرگاه مرکزی ناسیونال

نمایندگی تعمیرات ناسیونال

مجموعه آی پی امداد ( نمایندگی تعمیرات ناسیونال و پاناسونیک) با بیش از نیم قرن تجربه و دارای تکنسینهای مجرب ، متعهد و آموزش دیده در ارتباط با تعمیرات کلیه محصولات ناسیونال جزء قدیمی ترین ها در این عرصه می باشد . مفتخر هستیم با استفاده از تجربیات و قوانین مدیریت و رضایتمندی مشتری در این عرصه بهترین باشیم.

انواع تعمیرات تخصصی کلیه محصولات ناسیونال را با تامین قطعات فابریک ( از انبار آی پی ) از ما بخواهید . ( نمایندگی تعمیرات ناسیونال )

جهت اطلاعات از راهنمای تعمیرات جاروبرقی ، مایکروفر ، یخچال و..  ناسیونال ، هزیه تعمیرات ناسیونال ، خرید قطعات جاروبرقی ناسیونال و تلفن شعبات نمایندگی ناسیونال به خواندن ادامه دهید .

تعمیرگاه مرکزی ناسیونال

اینجا تعمیرگاه مجاز ناسیونال میباشد ( نمایندگی تعمیرات ناسیونال ) ، الان که وارد این صفحه شده اید ،  به احتمال زیاد یکی از محصولات ناسیونال ( یخچال ، یخچال فریزر ، ساید بای ساید ، ماشین لباسشویی ، جاروبرقی ، ماکروفر ، مایکروفر ، مایکروویو ) شما عزیزان به مشکل برخورده است .

نگران نباشید !!! چونکه ...

 • مجموعه آی پی امداد  ( نمایندگی تعمیرات ناسیونال ) با شعب مختلف در سراسر تهران نمایندگی تعمیرات ناسیونال می باشد .
 • کلیه خدمات ناسیونال با قطعات اورجینال انجام می شود .

  نمایندگی تعمیرات ناسیونال

 • تمامی خدمات در همان روز و تکنسین مربوطه ( تعمیرکار ناسیونال ) ظرف مدت کمتر از یکساعت در محل حاظر می شود .
 • قابل ذکر است تعمیرات ناسیونال دارای 12 ماه ضمانتنامه رسمی می باشد .
 • کلیه خدمات ناسیونال با فاکتور رسمی ناسیونال ارائه میشود .
 • تمامی تکنسینهای مجموعه ، آموزش و دوره دیده در زمینه تعمیرات ناسیونال می باشند .
 • در صورت تماس با تلفن نمایندگیهای ناسیونال در سراسر تهران ، مشاوره رایگان انجام میگردد تا چنانچه مشکل جزئی بود ، بدون نیاز به تکنسین مشکل برطرف شود .

مراحل از تماس تا تعمیرات ناسیونال

1 : ابتدا با نزدیکترین شعبه به خود تماس حاصل کنید تا اپراتور مشاوره رایگان تلفنی جهت تعمیرات محصولات ناسیونال را بدهد .

2 : در صورتیکه مشاوره تلفنی کارساز نبود ظرف مدت کمتر از یکساعت تکنسین متخصص ( تعمیرکار ناسیونال ) جهت تعمیرات به محل اعزام میشود .

3 : توجه داشته باشید کلیه تعمیرات تخصصی بردهای الکترونیکی لوازم خانگی در مجموعه آی پی انجام میگردد ،  همچنین کلیه خدمات شامل یکسال ضمانتنلمه رسمی میباشد .

تلفن نمایندگی تعمیرات ناسیونال در شمیرانات ، شمال ، شهرک غرب ، سعادت آباد ، غرب ، شرق ، مرکز و جنوب تهران را در انتها مشاهده نمایید .

نمایندگی ناسیونال در تهران

ناسیونال (به ژاپنی ナショナル) برندی است که پیش‌تر تحت تملک شرکت پاناسونیک ، با نام قبلی ماتسوشیتا ، شرکت الکترونیکی ژاپنی و چندملیتی بود و به فروش محصولات خانگی، شخصی و صنعتی می پرداخت.

ناسیونال در گذشته اولین برند محصولات ماتسوشیتا به حساب می آمد. بعد از موفقیت و به شهرت رسیدن برند پاناسونیک در دنیا، دستگاه های صوتی و تصویری با نام « ناسیونال پاناسونیک » به بازار عرضه شدند. بد نیست بدانید که گروه خدماتی آی پی امداد، به عنوان نمایندگی مجاز ناسیونال و تعمیرگاه مجاز ناسیونال آماده خدمت رسانی به شماست.

بعد از سال 1980و سال 1988 که محصولات این برند به ترتیب در اروپا و سپس در استرالیا و نیوزیلند عرضه شد، آقای ماتسوشیتا تصمیم گرفت که لغت ناسیونال (ملی) را از نام برند حذف کند تا بتواند فعالیت بیشتری در عرصه بین المللی داشته باشد. در نتیجه بیشتر محصولات صوتی‌تصویری تحت عنوان انحصاری پاناسونیک به دنیا عرضه شدند.

ناسیونال در آسیا به عنوان تولیدکننده محصولات با مورد استفاده خانگی برندی کاملا شناخته شده بود. از جمله محصولات ناسیونال میتوان به اتو ، رادیو ، لامپ ، پلوپزهایش مشهور و پنکه هایش اشاره کرد. البته لازم به ذکر است که این پنکه ها توسط شرکت الکترونیکی کاواکیتا تولید میشدند و سپس تحت عنوان برند « ناسیونال » به بازار عرضه میشدند. گروه آی پی امداد نیز در ایران نمایندگی تعمیرات ناسیونال را به عهده گرفته است. شرکت کاواکیتا، که به «کی‌دی‌کی» مشهور است، در سال 1909 در ژاپن تاسیس شده و در سال 1956 زیرمجموعه شرکت ماتسوشیتا قرار گرفت. از سال 1950 این برند به تولید رادیوهای ترانزیستوری، دستگاه های تلویزیون، دستگاه ضبط صدا، تجهیزات استریو و محصولات بزرگتر خانگی پرداخت .

در دهه های بعدی نیز مایکروویو ، مایکروفر ، ماکروفر ،  دستگاه تهویه هوا و ضبط ویدئو نیز به این مجموعه اضافه شد که البته برخی از این محصولات تحت عناوین دیگری مثل technics، Victor، JVC و Quasar به بازار راه یافتند. در سال 2004 برند ناسیونال کم کم از بازارهای آسیایی، آخرین جایی که میشد در دنیا محصولات این برند را پیدا کرد، جمع آوری شد. محصولات جمع آوری شده کمی بعد مجددا به بازار عرضه شدند اما تفاوت شان این بود که برند «پاناسونیک» روی آنها خورده بود. هدف از این کار یکپارچه سازی و به شهرت رساندن بیشتر محصولات برند پاناسونیک بود. البته نباید از قوانین بین المللی ثبت برند غافل شد؛ چرا که استفاده از کلمه «ناسیونال» به معنای ملی در ثبت شرکت ها و برندهای جهانی ممنوع است.

البته با وجود منسوخ شدن برند ناسیونال هنوز هم میتوان نمایندگی ناسیونال را در سراسر دنیا پیدا کرد. نمایندگی ناسیونال در تهران تحت اختیار گروه آی پی امداد بوده که نمایندگی تعمیرات ناسیونال را به عهده گرفته اند.

از جمله شعارهای تبلیغاتی محصولات ناسیونال میتوان به شعار این برند در کشور ژاپن و اندونزی اشاره کرد که به ترتیب «آدم های الکترونیکی!» و «همیشه با شما» بودند. شعار همیشگی تعمیرگاه مجاز ناسیونال در تهران ، یعنی گروه آی پی امداد ، نیز خدمت رسانی همیشگی به مشتریان است .

تعمیر ماکروفر ناسیونال

چگونه به تعمیر ماکروفر ناسیونال بپردازیم؟

اگر مایکرو ویو ناسیونال شما خراب شده است، نباید از آن دل بکنید و زباله دیگری به زباله های جهان اضافه کنید. با صرف مقدار بسیار کمتری پول برای تعمیر آن میتوانید دوباره از این وسیله استفاده کنید.

قبل از هرگونه اقدام دفترچه راهنمای ماکروفر ناسیونال را بخوانید و مطمئن شوید که کار خطرناکی انجام نمیدهید.

 1. دستگاه را از برق بکشید و اجزای متحرک را جدا کنید. حتما مطمئن شوید که دستگاه به برق نیست.
 2. کاور پشتی مایکروفر ناسیونال را باز کنید. برخی از پیچ ها با پیچ گوشتی معمولی و برخی دیگر با چهارسو به راحتی باز میشوند.
 3. در ابتدا فیوز دستگاه را بررسی کنید. بعد از باز کردن دستگاه و به منظور تعمیر ماکروفر ناسیونال در ابتدا به بررسی فیوز بپردازید. باید از سالم بودن فیوز مطمئن شوید. اگر با این کار آشنایی ندارید، از یکی از متخصصین نمایندگی مجاز ماکروفر ناسیونال در تهران بخواهید این کار را برایتان انجام دهد.
 4. به بررسی سوئیچ های درب بپردازید. در هر ماکروفر ناسیونال سه سوئیچ وجود دارد. پین کنار سوئیچ را بفشرید، سویئچ را کمی بچرخانید و بیرون بکشید. یکی یکی بررسی شان کنید.
 5. داخل سوئیچ ها را نیز بررسی کنید و مطمئن شوید شکستگی ندارند. حتی ممکن است پلاستیک آنها سوخته باشد. در این صورت باید سوئیچ دستگاه را عوض کنید. میتوانید از نمایندگی تعمیرات ماکروفر ناسیونال در تهران قطعه موردنیازتان را تامین کنید.
 6. سوئیچ جدید را نصب کنید. سیم های اتصال را به درستی نصب کنید تا از سوختن دستگاه جلوگیری کنید. همان کارهای قبل را به شکل برعکس انجام دهید. کاور پشتی دستگاه را سرجایش بگذارید. پیچ ها را جا دهید و دستگاه را به برق بزنید. دستگاه شما به خوبی تعمیر شده است. اگر هنوز مشکلی دارید، به نمایندگی مجاز ناسیونال در تهران بروید.

نمایندگی تعمیرات ماکروفر ( ماکروفر ، مایکروویو ، سولاردام ) ناسیونال

تلفن نمایندگی تعمیرات ماکروفر ناسیونال در شمیرانات ، شمال ، شهرک غرب ، سعادت آباد ، غرب ، شرق ، مرکز و جنوب تهران را در انتها مشاهده نمایید.

سوالات متداول ومرسومی که مشتریان درباره تعمیرات ماکروفر ناسیونال پرسش میکنند به شرح زیر میباشد :

 • چرا ماکروفر ناسیونال غذا را گرم نمیکند ؟
 • چرا ظرف داخل ماکروفر ناسیونال نمیچرخد ؟
 • چرا گریل ماکروفر ناسیونال کار نمیکند ؟
 • چرا مایکروفر ناسیونال جرقه میزند ؟
 • علت روشن نشدن ماکروفر ناسیونال چیست ؟

جهت اطلاعات بیشتر از سوالات مشتریان درباره تعمیرات ماکروفر ناسیونال و جواب آنها کلیک نمایید .

تعمیر جاروبرقی ناسیونال

 نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ناسیونال در تهران

مجموعه آی پی امداد ( نمایندگی تعمیرات و فروش قطعات جاروبرقی ناسیونال ) مفتخر هستیم با استفاده از تجربیات و قوانین مدیریت و رضایتمندی مشتری در این عرصه بهترین باشیم .

جالب توجه است که جاروبرقی های ناسیونال هنوز هم پس از گذشت سال ها یکی از محبوب ترین جاروبرقی ها نزد خانواده های ایرانی است. البته از نقش نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ناسیونال آی پی امداد هم نباید غافل شد که با خدمت رسانی حرفه ای و با کیفیت خود اجازه نمیدهند محصولات این برند از یاد و خاطر ایرانیان بروند

محصولات الکتریکی خانگی، به ویژه برند قدیمی ناسیونال ، محصولات حساسی هستند و تعمیر آنها شوخی بردار نیست. مصرف کنندگان ایرانی باید بدانند که علاوه بر حفظ و نگهداری درست از جاروبرقی شان، باید به تعمیرگاه جاروبرقی ناسیونال ، یعنی گروه آی پی امداد مراجعه کنند تا بتوانند مطمئن باشند که وسیله شان آسیبی ندیده و به درستی تعمیر میشود .

چطور به تعمیر جاروبرقی ناسیونال بپردازیم؟

 1. جارو برقی را بررسی کنید و ببینید کدام قسمت از آن مشکل دارد. آیا روشن نمی شود؟ آیا ضعیف یا نامنظم جارو می کشد؟ آیا نمیتواند گرد و خاک را به داخل بکشد؟ آیا صدا یا بوی خاصی از آن ساطع میشود؟
 2. مطمئن شوید که جاروبرقی را به برق زده و روشن کرده اید. همچنین اطمینان حاصل کنید که پریز مورد استفاده تان خراب نیست و برق در آن جریان دارد.
 3. حواستان به خاموش شدن خودکار جاروبرقی در هنگام استفاده بیش از حد باشد. باید بدانید که برخی از جاروبرقی ها (مانند بعضی از سشوارها) بعد از مدت زمان مشخصی استفاده، مثل 20 تا 30 دقیقه به طور خودکار خاموش میشوند تا از گرمای بیش از حد دستگاه جلوگیری شود. اگر چنین دستگاهی دارید، نباید نگران خاموشی آن باشید.
 4. اگر جاروبرقی تان ضعیف کار میکند، شاید کیسه آن پر شده است. توجه داشته باشید که باید بسته به حجم کیسه، هر از چندگاهی آن را تخلیه یا تعویض کنید.
 5. مطمئن شوید که برس های دستگاه به خوبی می چرخند و مو یا پارچه یا چیز دیگری به آنها نچسبیده است.
 6. اگر این مشکلات در جاروبرقی تان مشاهده نشد، باید نگاهی به موتور ان بیندازید. شاید بهتر و اقتصادی تر باشد که موتور را به کلی تعویض کنید. البته شرکت آی پی امداد، نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ناسیونال، پیشنهاد میکند که این کار را خودتان در منزل انجام ندهید تا خسارت بیشتری به دستگاه وارد نشود.
 7. یاطاقان های موتور یا دمنده را تعویض یا روغن کاری کنید. اگر با اجزای موتور آشنایی ندارید، ریسک نکنید و کار را به تعمیرگاه مجاز ناسیونال بسپارید.
 8. نگاهی به دمنده دستگاه بیندازید. شاید قطعه ای خم شده یا شکسته باشد. قطعات موردنیاز را از نمایندگی ناسیونال تهیه کنید و از استفاده از قطعات متفرقه خودداری کنید.
 9. چرخ های شکسته دستگاه را عوض کنید.
 10. در صورتی که همه این موارد را بررسی کرده و متوجه مشکل دستگاه نشدید، کار را به نمایندگی ناسیونال در تهران ، گروه خدماتی آی پی امداد بسپارید.

جاروبرقی ناسیونال شما مکش ندارد ؟ آیا از جاروبرقی ناسیونال شما بوی سوختنی بلند شد ؟ آیا جاروبرقی ناسیونال شما صدای زیادی میدهد ؟ آیا جاروبرقی ناسیونال شما پاکت ندارد ؟ ... جهت اطلاع از سوالات مشتریا درباره تعمیرات جاروبرقی ناسیونال و پاسخ آنها کلیک نمایید .

هزینه تعمیرات جاروبرقی ناسیونال

اینجا نمایندگی جاروبرقی ناسیونال میباشد ، جایی که هزینه تعمیرات جاروبرقی ناسیونال برای رفاه حال شما عزیزان کاملا شفاف سازی شده است ، جهت رویت هزینه تعمیر جاروبرقی ناسیونال کلیک نمایید .

فروش قطعات جاروبرقی ناسیونال

مجموعه آی پی امداد نمایندگی فروش قطعات جاروبرقی ناسیونال جهت رضایتمندی شما عزیزان تمامی قطعات اعم از :

 • کیسه جاروبرقی ناسیونال

 • پاکت جاروبرقی ناسیونال

 • لوله  جاروبرقی ناسیونال

 • فیلتر جاروبرقی ناسیونال

 • لوله خرطومی جاروبرقی ناسیونال

 • برس جاروبرقی ناسیونال

 • موتور جاروبرقی ناسیونال
تماس با ما
پرفروشترین ها
نظرات
مدت زمان نمایش این صفحه پایان یافته است
لطفاً جهت تمدید نمایش صفحه با شماره تلفن 44291085 تماس بگیرید